---> ---> ---> ---> Stay Strong <--- <--- <--- <---

Prison Break

23. listopadu 2012 v 20:07 | Sanys |  ► Best Seriály ◄


Dnes je 23.11.2012 a já se právě dodívala na všechny díly tohohle seriálu. Musím říct, že u posledního dílu jsem vyronila snad víc slz než u Titaniku Smějící se Naprosto úžasný a skvěle obsazený seriál, který jsem kdy viděla. Sice má jen 4.série, ale pro mě byl nekonečný!

1. Série

Asi ta nejlepší, jak už to bývá skoro u všech filmů a seriálů. Už tady to začlo asi třetím dílem, kdy vypadalo, že Michael uprchne hned v dalším díle a nakonec jsme se dostali k 22.dílu, kde se jim to teprve podařilo. V téhle sérii byl pochopitelně nejmladší a nejvíc sexy.


2. Série

Uprchli, povedlo se! Ale? Celá série je o tom, jak se snaží utéct pryč z Chicaga do Panamy, kde by měli klid. Opět jsem si myslela, že každý díl se jim to konečně povede, až jsme se dostali k poslednímu 22.dílu, kdy se zase Michael dostal do nejhoršího vězení spolu s Mahonem a T-Bagem.


3. Série

Asi nejnudnější série z celého seriálu. Moc mě to nebavilo, až jsem se přelouskala opět k posledním dílům, kdy se Michaelovi podařilo opět dostat se ze Sony. V téhle sérii jsem si ale velice oblíbila Gretchen Morganovou. I když je to veliká svině Smějící se Ale jako herečka se mi fakt líbila.


4. Série

Několikrát jsem slyšela, že tuhle sérii si mohli odpustit, ale já myslím, že právě naopak. Kdyby tam tahle série nebyla, PB by něco chybělo. Chybělo by mu vysvětlení, konec. Celá tahle série je opět o tom, kdy už to všechno skončí?! V každém díle se spálí, v každém díle je podvede někdo jiný, ať už je to Don Self, generál, Scofieldova matka Christina, prostě to vypadá, že to nikdy neskončí, ale nakonec se to přece jen podaří a konec stojí vážně za to.


The Final Break

Poslední díl, který vysvětluje, proč Michael zemřel. Není co dodat, možná jen: Sbohem Michaele!

Pár dalších postav:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama